Jak wybrać najlepszy kurs angielskiego dla siebie – sprawdź!

Angielski dla turystów

Napisane przez dnia 2011/09/21 w Różne | 1 komentarz

Angielski dla turystów

Podróże zagraniczne są dziś bardzo popularne, a umiejętność porozumiewania się po angielsku pozwala o wiele łatwiej osiągnąć to, czego się oczekuje. Dziś Europa mówi po angielsku i nawet w krajach dopiero otwierających się na turystykę w restauracji czy hotelu ten język jest obowiązkowy. Nie zawsze jednak jest czas i możliwości ukończenia kursu, więc pomocny może być multimedialny kurs angielskiego.


multimedialny kurs angielskiego

Foto: img.liczniki.org

multimedialny kurs angielskiego – galeria

multimedialny kurs angielskiego

Foto: cezasrzeszow.pl

multimedialny kurs angielskiego

Foto: tanieaudiobooki.pl

Kursy takie są dostępne z sieci za darmo, albo za pomocą aktywacji sms-owej w wysokości złotówki. Można za ich pomocą poznawać pierwsze słówka i zwroty przydatne w komunikacji. Multimedialny kurs angielskiego nie nauczy płynnej mowy, ale jest na tylko dobrze zorganizowany, że po systematycznym przerabianiu materiału można osiągnąć całkiem przyzwoity stopień znajomości. Dzięki multimedialnemu kursowi angielskiego można za granicą w restauracji poprosić o konkretne danie, w hotelu o dodatkową usługę czy zapytać o dojazd do określonego miejsca. Multimedialny kurs angielskiego może też być podstawą do kontynuowania nauki w późniejszym okresie.

Skorpion - horoskop

Skorpiony będą miały do mnóstwo spraw do omówienia z przyjaciółmi i znajomymi. Odwiedzicie kilka ciekawych miejsc i odbędziecie prawdziwą naradę z mądrymi osobami. Dobrych wiadomości spodziewajcie się od sąsiadów i przyjaciół.

Waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR

1 komentarz

Przyłącz się do dyskusji i dodaj komentarz.

  1. Kryśka

    Jeśli się bardzo dużo podróżuję to warto nauczyć się języka angielskiego, bo może się bardzo przydać to w podróży. Warto zapisać się do jakieś bardzo dobrej szkoły języka angielskiego.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>